Exteriér:
fotografování probíhá na předem smluveném místě, vhodná místa pro fotografování jednotlivců párů i skupin Vám rád doporučím. Výběr fotografií standardně probíhá z náhledů, které obvykle zasílám do druhého dne od fotografování. Vyretušované fotografie dostáváte jak v elektronické podobě, tak vytištěné ve formátu 10x15cm. Cena jedné fotografie je 180,-. Minimální počet objednaných fotografií je 6 kusů.

Mobilní ateliér:
fotografování probíhá na Vámi vybraném místě. Vhodné pokud potřebujete z jakéhokoli důvodu pořídit fotografie v kanceláři nebo doma. Výběr fotografií standardně probíhá z náhledů, které obvykle zasílám do druhého dne od fotografování. Vyretušované fotografie dostáváte jak v elektronické podobě, tak vytištěné ve formátu 10x15cm. Cena jedné fotografie je 210,-. Minimální počet objednaných fotografií je 6 kusů.

Ateliér:
fotografování probíhá v plně vybaveném profesionálním ateliéru o ploše 135 m v Brně na ulici Vídeňská 68. Parkovat je možné přímo u ateliéru. Výběr fotografií standardně probíhá z náhledů, které obvykle zasílám do druhého dne od fotografování. Vyretušované fotografie dostáváte jak v elektronické podobě, tak vytištěné ve formátu 10x15cm. Cena jedné fotografie je 250,-. Minimální počet objednaných fotografií je 6 kusů.
Svatby, rodinné oslavy a vyjímečné události:
díky tomu, že požadavky na každou svatbu, oslavu nebo rodinnou událost jsou jedinečné, stanovuji ceny za fotografování těchto příležitostí individuálně. Mým cílem je do fotografií obtisknout jedinečnou atmosféru a skutečné emoce, které prožívají skuteční lidé. Více než v pozici fotografa svatebního nebo rodinného, se cítím v pozici fotografa reportážního, který se snaží zachytit reálné situace, které aranžuje sám život.

U svateb platí, že podrobnosti se sestavují na osobní schůzce. Důvodů, proč preferuji osobní setkání před svatbou, je více. Schůzka dá obou stranám lepší představu o tom, komu svěříte svůj velký den, a kdo přesně jsou ženich a nevěsta. Při samotném fotografování opadá ostych z naprosto neznámého člověka, kterého jste nikdy neviděli. Během schůzky vzniká pomyslný plán, který mi dá konkrétní představu o tom, jak si představujete výsledek mé práce. Předsvatební schůzka je zcela zdarma a rozhodnutí o tom, zda budu právě já Váš svatební fotograf, může padnout až po ní.
Kulturně společenské události, konference:
ucelená galerie je skvělý pomocník v propagaci Vaší práce. Kvalitní fotodokumentace událostí, je dnes nedílnou součástí recenzí, reklamy nebo výročních zpráv. Veškeré podrobnosti fotografování jsou domluveny předem a v případě, že Vám nevyhovuje časově ohraničený balíček, je možné se domluvit individuálně dle povahy vaší akce. Pokud jste organizace, která spadá do neziskového sektoru, je možné domluvit spolupráci za speciálních podmínek.

Hodinová sazba - 1700,- každá další započatá půlhodina - 400,-
Časový balíček - (8 hodin) - 6000,-
Tisk fotografií ve formátech 10x15cm - 13-18cm - 21x30cm:
tisk se týká jak mnou nafocených fotografií, tak vašich fotografií, které byste rádi přidali do svého rodinného alba. Fotografie ve formátu 10x15cm získáváte automaticky ke všem vybraným fotografiím ze sekce portrét. Další formáty lze doobjednat dle ceníku níže.

Vaše fotografie k tisku můžete zasílat například přes leteckou poštu. Odkaz z letecké pošty mi zašlete na email info@pasikphoto.cz . Fotografie jsou standardně k vyzvednutí do 5 pracovních dní. Expresní tisk je možné domluvit individuálně. Používám výhradně kvalitní, lesklý papír značky Epson.

10x15 cm - 6,- /ks
13x18 cm - 20,- /ks
21x30 cm - 45,- /ks
Kupóny v hodnotě 500,-, 1000,-, 1500,-:
dárkové poukazy platí na veškerý sortiment a lze je kombinovat i jako slevový kupón na libovolnou položku z ceníku. Ideální dárek, kterým někomu věnujete vzpomínku v podobě fotografií. Poukaz je vystaven na konkrétní jméno a aktuálně je možné zakoupit poukazy s platností do konce roku 2017.